VIDEO NÁVODY NA ŠITIE

Videá plné návodov, rád a tipov na šitie

ZAČISTENIE VÝSTRIHU PODSÁDKOU

Aj vy sa pýtate ako ušiť výstrih a prieramky na tých krásnych šatách, ktoré už máte takmer hotové? Urobte to podsádkami ! 🙂 Existuje mnoho spôsobov ako začistiť výstrih a prieramky a toto je jeden z nich . . .

LEMOVANIE ŠIKMÝM PRÚŽKOM

Pozrite si, ako šikmým prúžkom olemovať /začistiť/ výstrih a prieramok, napríklad na šatách. V tomto videu uvidíte jednu z mnohých možností použitia šikmého prúžku . . .

DVA SPÔSOBY, AKO SI VYROBIŤ ŠIKMÝ PRÚŽOK

Chcete vedieť, ako si dvomi jednoduchými spôsobmi pripraviť šikmý prúžok ? Už nemusíte utekať do galantérie, či hľadať tú správnu farbu k vašej látke . . .

AKO UŠIŤ DETSKÚ ČIAPKU

Ak chcete mať doma malého chutnučkého trpaslíka, tak neváhajte a rýchlo ušite túto detskú čiapku. Bude to naozaj rýchle 🙂 . . .

AKO UŠIŤ VANKÚŠIK V TVARE ZVIERATKA

Chcete vedieť ako ušiť niečo pekné pre svoje dieťa, ale na tepláčiky si ešte netrúfate? Čo tak ušiť malý ale prítulný vankúšik v tvare líštičky:) Návod je jednoduchý a určite ho zvládnu aj začiatočníčky . . .

AKO UŠIŤ DETSKÚ TUTU SUKNIČKU

 Ahojte, dnes tu mám pre vás niečo krásne, milé, páčivé ale aj užitočné. Detskú tutu sukničku pre vašu malú princeznú. V návode sa dozviete ako ušiť sukničku jednoducho, ale zároveň profesionálne . . .

AKO UŠIŤ PRIEHĽADNÚ KOZMETICKÚ TAŠTIČKU

Dnes som si pre Vás pripravila video návod, v ktorom sa dozviete ako ušiť priehľadnú kozmetickú taštičku. Kozmetika samozrejme nie je to jediné, na čo sa dá taštička použiť . . .

KOZMETICKÁ TAŠTIČKA

Chcete si ušiť niečo jednoduché pre seba, či ako darček ? Ušite si jednoduchú kozmetickú tašku, ktorú môžete využiť nielen na kozmetiku, ale aj na všakovaké iné vecičky . . .

VESELÁ NÁKUPNÁ TAŠKA - 1. ČASŤ

Máte doma väčší kus látky, ktorý by sa vám páčil ako doplnok k vašemu šatníku? Ušite si krásnu nákupnú tašku! Je to praktická vec. Ja vám ponúkam podrobný návod, ako si jednu krásnu tašku ušiť . . .

VESELÁ NÁKUPNÁ TAŠKA - 2. ČASŤ

V tom čo sme začali treba aj pokračovať a preto je tu druhá časť kompletného návodu na ušitie krásnej nákupnej tašky . . .

chcete sa naučiť šiť ?

Milé dámy

 stiahnite si úplne zdarma môj e-book

a ušetrite tak svoj čas

10 KĽÚČOVÝCH CHÝB,KTORÉ Z KRÁSNEHO PROJEKTU UROBIA HANDMADE HRÔZU